листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

bu 2021 01.01-31.03


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2021.xls

Објавено на: 27.05.2021 14:32:42
Документ БР.: DOC_12294-114/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.