листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех


3 и 9 Месечни известувања-01.01-31.03-2021.xls

Објавено на: 27.05.2021 15:13:47
Документ БР.: DOC_12294-115/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.