листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2020 година


Usvoen_revizorski_izvestaj_za_2020_moda.pdf

Објавено на: 27.05.2021 15:10:19
Документ БР.: DOC_12304-58/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи