листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Usvoeni Odluki Sobranie na 27.05.2021 god.


Odluki_Sobranie-27052021_Moda.pdf

Објавено на: 27.05.2021 15:10:13
Документ БР.: DOC_12283-67/2021
Урнек: Други одлуки од собрание