листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2021


I-III-2021.xlsx

Објавено на: 27.05.2021 15:56:18
Документ БР.: DOC_12294-116/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.