листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај 2020 год.


Ревизорски извештај 2020.pdf

Објавено на: 28.05.2021 09:24:00
Документ БР.: DOC_12304-61/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи