листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка од 2020 година


Одлука за распоредување на добивка 28.05.21.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:05:25
Документ БР.: DOC_12287-21/2021
Урнек: Распределба на добивка