листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука од собрание на акционери за стекнување сопсвени акции со откуп 28.05.2021г.


Одлука за стекнување сопствени акции со откуп 28.05.21.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:05:35
Документ БР.: DOC_12291-9/2021
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции