листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука од собрание на акционери за оттуѓување на сопсвени акции 28.05.2021г.


Одлука за оттуѓување на сопствени акции 28.05.21.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:05:31
Документ БР.: DOC_12291-8/2021
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции