листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на 28.05.2021


20210528142528679.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:49:14
Документ БР.: DOC_12283-76/2021
Урнек: Други одлуки од собрание