листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето 2020 год


ZAS - Godisen izvestaj za rabotenjeto 2020.pdf

Објавено на: 28.05.2021 14:49:24
Документ БР.: DOC_10191-465/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации