листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештај за 2020 година за Либерти АД Скопје 


Ревизорски извештај 2020.pdf

Објавено на: 31.05.2021 15:31:50
Документ БР.: DOC_12304-73/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи