листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештари за Теал АД Тетово


Mislenje 2020 (1).pdf
Poedinecni FI TEAL 2020.pdf
2020_Godisna_smetka_Teal-podnesena.pdf

Објавено на: 01.06.2021 08:20:10
Документ БР.: DOC_12304-75/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи