листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери на Теал АД Тетово


Predlog odluki.doc

Објавено на: 01.06.2021 08:20:15
Документ БР.: DOC_13285-140/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери