листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Измени во органи на управување


odluka za razreshuvanje na chlenovi na odbor.pdf
odluka za imenuvanje na chlenovi na odbor.pdf

Објавено на: 01.06.2021 08:22:43
Документ БР.: DOC_12285-21/2021
Урнек: Измени во органи на управување