листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

1.2 Годишна сметка и финансиски извештаи 2020 


1.2 Годишна сметка и финансиски извештаи 2020.PDF

Објавено на: 01.06.2021 15:29:45
Документ БР.: DOC_12304-77/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи