листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание


Javen povik za Sobranie.pdf

Објавено на: 03.06.2021 14:10:11
Документ БР.: DOC_10109-95/2021
Урнек: Јавен повик за собрание