листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки и материјали за Собранието на акционери


Revizorski Izvestaj za 2020.pdf
Godisen izvestaj za 2020.pdf
Predlog odluki.pdf

Објавено на: 03.06.2021 14:10:52
Документ БР.: DOC_13285-142/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери