листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za vonredno sobranie 05.07.2021


javenpovik05.07.21.pdf

Објавено на: 03.06.2021 14:05:11
Документ БР.: DOC_10109-94/2021
Урнек: Јавен повик за собрание