листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                                             Согласно Глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново

                                                             - Јавен повик за прибирање на понуди за вршење ревизија за годишна сметка 2021 година.


ЈАВЕН ПОВИК за прибирање на понуди за вршење Ревизија на годишната сметка на друштвото.doc
оглас од весник.pdf

Објавено на: 03.06.2021 14:10:57
Документ БР.: DOC_10191-468/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации