листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

materijali za sobranie 22.06.2021


Refizorski izvestaj.docx
Годишен извештај за работењето 2020.docx
Godisen izvestaj 2020 na sluzbata za vnatresna revizija.docx
Извештај за работење на одбор 01.01.2020-31.12.2020.docx

Објавено на: 04.06.2021 14:10:14
Документ БР.: DOC_10191-469/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации