листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

МАКОТЕКС - Предлог одлуки за Собрание на акционери


Предлог-одлуки за Собрание на акционери.docx

Објавено на: 04.06.2021 15:24:26
Документ БР.: DOC_13285-143/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери