листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Известување до имателите на обични акции на Макпетрол АД во врска со исплата на дивиденда.pdf

Објавено на: 16.06.2021 09:01:24
Документ БР.: DOC_10191-474/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации