листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за прераспределба на добивка


Одлука за распределба на остварената добивка.pdf

Објавено на: 17.06.2021 08:53:23
Документ БР.: DOC_12287-28/2021
Урнек: Распределба на добивка