листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлукка за усвојување на годишна сметка


Одлука за годишна сметка.jpg

Објавено на: 17.06.2021 09:26:51
Документ БР.: DOC_12283-99/2021
Урнек: Други одлуки од собрание