листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2020 година МЗТ Пумпи АД Скопје


Ревидирани финансиски извештаи 2020.pdf

Објавено на: 22.06.2021 09:31:01
Документ БР.: DOC_12304-87/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи