листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Известување за започнување со исплата на дивиденда -Оилко КДА .pdf

Објавено на: 25.06.2021 09:11:36
Документ БР.: DOC_10191-478/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации