листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povika za sobranie -DG BETON AD SKOPJE


ЈАВЕН ПОВИК за Собрание за деловна година 2020_ (004).doc

Објавено на: 28.06.2021 09:39:55
Документ БР.: DOC_10109-99/2021
Урнек: Јавен повик за собрание