листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје известува дека г-н Фатмир Етеми, член на Надзорниот одбор, се стекна со 4.312 обични акции издадени од Комерцијална банка АД Скопје.

 

Објавено на: 28.06.2021 09:40:10
Документ БР.: DOC_10191-480/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации