листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Промени во акционерската структура


Izvestuvanje 28.06.2021.pdf

Објавено на: 28.06.2021 14:11:19
Документ БР.: DOC_10191-481/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации