листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за усвојување на Годишната сметка и Годишниот извештај за работењето на друштвото за 2020 г.


Odluka za usvoj.na god.smetka i god.izvesh.-2020g..PDF

Објавено на: 29.06.2021 08:29:14
Документ БР.: DOC_10191-483/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации