листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за измени на Статут.


Odluka za izmeni na Statut.PDF

Објавено на: 29.06.2021 08:35:26
Документ БР.: DOC_12283-106/2021
Урнек: Други одлуки од собрание