листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2020 година.


Izvestaj Zito Polog 2020 godina.pdf

Објавено на: 30.06.2021 14:34:25
Документ БР.: DOC_12304-95/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи