листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание - презакажана седница


Јавен повик.pdf

Објавено на: 01.07.2021 09:10:50
Документ БР.: DOC_10109-100/2021
Урнек: Јавен повик за собрание