листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание за Теал АД Тетово


Одлуки.pdf

Објавено на: 01.07.2021 09:49:54
Документ БР.: DOC_12283-112/2021
Урнек: Други одлуки од собрание