листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Pocituvani, AD Oranzerii - Hamzali Vi gi dostavuva Revidiraniot Finansiski Izvestaj za godinata sto zavrsuva na 31.12.2020 godina.

So pocit


Revizorski izvestaj za 2020 godina.pdf

Објавено на: 01.07.2021 14:27:21
Документ БР.: DOC_12304-96/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи