листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:


Одлука за измена на статут 05.07.2021


Odluka 05.07.21.PDF

Објавено на: 06.07.2021 08:50:03
Документ БР.: DOC_12283-113/2021
Урнек: Други одлуки од собрание