листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание одржано на 06.07.2021 година


Одлуки за отповикување и избор на членови на Одбор на директори .pdf

Објавено на: 06.07.2021 14:01:26
Документ БР.: DOC_12283-114/2021
Урнек: Други одлуки од собрание