листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог Одлуки за Собрание на акционери


Predlog odluka 1.pdf
Predlog odluka 2.pdf
Predlog odluka 3.pdf
Predlog odluka 4.pdf
Predlog odluka 5.pdf

Објавено на: 07.07.2021 08:27:54
Документ БР.: DOC_13285-150/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери