листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание


drugi odluki od Sobranie.pdf

Објавено на: 07.07.2021 09:00:25
Документ БР.: DOC_12283-115/2021
Урнек: Други одлуки од собрание