листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за 2020 година


Godisen izvestaj za 2020.pdf

Објавено на: 07.07.2021 09:00:37
Документ БР.: DOC_10191-493/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации