листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za vonredno sobranie RIK Sileks AD


Javen povik.docx

Објавено на: 07.07.2021 14:43:24
Документ БР.: DOC_10109-102/2021
Урнек: Јавен повик за собрание