листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јаван повик за редовно годишно собрание на акционери на ВВ Попова Кула АД


JavenPovik.jpg

Објавено на: 09.07.2021 09:46:23
Документ БР.: DOC_10109-104/2021
Урнек: Јавен повик за собрание