листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за редовно годишно собрание на акционерина ВВ Попова Кула АД


Predlog_odluki_11.08.2021.pdf
Zapisnik_sobranie_21.09.2020.pdf

Објавено на: 09.07.2021 09:46:27
Документ БР.: DOC_13285-152/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери