листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Годишни сметки, ревизорски извештаи и годишен извештај


Popova_Kula_godisna_CRM_2020.pdf
Popova_Kula_Revizorski_Edinecen_2020_resize.pdf
Konsolidirana_CRM_2020.pdf
Popova_Kula_Revizorski_Konsolidiran_2020_resize.pdf
Godisen_izvestaj_2020.pdf

Објавено на: 09.07.2021 09:50:39
Документ БР.: DOC_12304-99/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи