листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Obrazlozenie kon Nerevidiranite Izvestai 01.01-30.06.21


образложение кон финансиските извештаи 01.01-30.06.2021.docx

Објавено на: 13.07.2021 15:20:19
Документ БР.: DOC_10191-495/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации