листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.Неревидиран Биланс на успех 01.01-30.06.2021


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 14.07.2021 15:17:18
Документ БР.: DOC_26441-1/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.