листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за период 01.01.- 30.06.2021 за Либерти АД Скопје


Полугодишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-Либерти АД Скопје.xlsx

Објавено на: 16.07.2021 14:18:17
Документ БР.: DOC_26441-2/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.