листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог -  одлуки за акционерско собрание


Odluka - javen povik.pdf
Zapisnik - Sobranie 09.07.2021.pdf

Објавено на: 20.07.2021 08:38:14
Документ БР.: DOC_13285-154/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери