листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Ревидиран јавен повик за годишно Собрание на акционери на ДС СМИТХ АД Скопје


Јавен повик со ревидиран дневен ред за годишно Собрание 2020.pdf

Објавено на: 20.07.2021 08:41:45
Документ БР.: DOC_10109-107/2021
Урнек: Јавен повик за собрание